Düğün Dansı

Hayallerinizin gerçekleşmesi için ekibimiz en iyisini sizlere sunmaktadır.

Düğün Dans Dersleri

Böylesine özel bir günde sizleri en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, özel koreografilerimiz ve profesyonel ekibimizle birlikte anlarınızı unutulmaz rüyaya dönüştürüyoruz.

Kadıköy Dans Kursları sizlere mükemmel bir düğün dansı koreografisi vaad etmiyor, garanti ediyor ve en kısa sürede sizin seçtiğiniz müzikte koreografinizi hazır hale getiriyoruz.

Profesyonel, Türkiyenin en ünlü koreograflarıda, düğününüzde sizinle birlikte ya da ayrı koreografileriyle bu anı sizinle paylaşarak, davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatabilirler. Detaylı bilgiyi eğitmenlerimizden alabilirsiniz.

Neden Düğün Dansı Dersi Almalısınız?

DÜĞÜN GECENİZİ FARKLI KILIN

Herkesin aşina olduğu birkaç basit figürle düğün dansını geçiştirmek yerine bu önemli geleneği bir şova dönüştürmek, şüphesiz düğün gecenizi farkı kılacaktır. Dans sonrasında davetlilerin yüzündeki gülümsemeyi gördüğünüzde, bu özel güne hazırlanmak için ayırdığınız zamana fazlasıyla değdiğinden emin olacaksınız.

İLK DANSINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

Koreografisi tamamen size özel olarak tasarlanmış bir gösteriyle ilk dansınızı zihinlere kazımanız, hayatınızın en önemli günü olan düğününüzün aşkınızla birlikte ölümsüzleşmesini sağlar. Birbirinize olan sevginizin ne kadar özel olduğunun betimlemesi olan düğün dansınızın da size özel olmasının anlamı büyüktür.

İSTEDİĞİNİZ DANSI SİZ BELİRLEYİN

Başkaları için değil kendiniz ve eşiniz için dans edeceğiniz düğün gecenizde ilk dansta hangi müziğin çalmasını ve ne şekilde dans etmek istiyorsanız, düğün öncesinde size özel olarak hazırlanacak koreografi sayesinde müzik ve dans konusunda her şeyi siz belirleyebilirsiniz.

Sizin için en iyisini seçiyoruz.

Hayatınızın en önemli günü olan düğünün vazgeçilmezlerinden olan düğün dansı konusunda profesyonel yardım almak, tüm gözler üzerinizdeyken ilk dansınızla yıllarca unutulmayacak bir gösteri sergilemenizi sağlar. Gelin birlikte o muhteşem geceye hazırlanalım.

© 2017 Atakoy Dans ve Müzik Akademi [ Bütün Hakları Saklıdır ]
www.atakoydanskursu.com